sobota, 4 czerwca 2016

Teledysk 2: Grzegorz Tomczak - W rytmie obietnic

Ponieważ jeden teledysk już był, to myślę, że nadszedł czas na drugi,
który chyba pojawia się w najbardziej odpowiednim momencie,
bo chyba każdy czytający zauważa, że między głównymi bohaterami...
że między Cyntią i Hektorem "jest ta odległość, co nie rozumie jej nikt".
A może się mylę? Może ktoś jednak rozumie i ma już jakieś przypuszczenia?3 komentarze:

 1. Bardzo fajny teledysk, a tak przy okazji zapytam co to za film, lub serial? Bardzo lubię filmy kostiumowe i chętnie bym go obejrzała, bo po zobaczeniu Twojego teledysku wydaje mi się ciekawy :)
  Chciałam też zapytać, czy zamierzasz kontynuować jiś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Gran Hotel" - tytuł serialu hiszpańskiego, z którego sobie zapożyczyłem wizerunki aktorów, temat pojedynku i opium. Serdecznie polecam. Serial ma kilka późniejszych podróbek, że tak to nazwę, ale nie mają już takiego klimatu jak ten pierwszy, ale jakbyś chciała obejrzeć, to włoski "Grand Hotel" i meksykański "El hotel de los secreto". Z tego ostatniego zapożyczyłem sobie wizerunki bohaterów do trzeciej części Jiś, ale zanim do niej dojdzie, to długa droga.
   No właśnie ostatnio wziąłem się za publikowanie tego co już czytałaś, bo muszę tę czcionkę ręcznie zmieniać, a przy okazji poprawiam niektóre e na ę i przecinki, gdy rzucą mi się w oczy. Myślę, że jeszcze w te wakacje dotrwam do tego na czym skończyłaś i będziesz mogła czytać dalej.
   Pozdrawiam i nie martw się, kontynuacja na pewno będzie.

   Usuń
  2. Brzmi interesująco, na pewno obejrzę jak znajdę chwilę :)

   Usuń

Czytam = Komentuję

Anonimowi – podpisujcie się!


Zapraszam was na swój blog autorski, gdzie znajduje się więcej informacji jak i opowiadań, oraz linków do nich: http://dariusz-tychon.blogspot.com/